هر قطعه فولادی وقتی در معرض عملیات تراشکاری قرارمیگیرد، می تواند ظاهر آراسته و زیبایی داشته باشد و همین خاصیت فولاد، باعث گردیده بعضی افراد سودجو، از قطعاتی (حتی ضایعات) برای تهیه کوپلر استفاده کنند، که به هیچ وجه مناسب این کار نیست، این افراد در ابتدای کار از نمونه های مرغوبی استفاده می کنند که بتوانند رضایت و اعتماد مشتری را جلب کند و چنانچه مشتری نمونه ها را تحت آزمایش قراردهد، نتیجه حاصله قابل قبول باشد و پس از آن …

کوپلر ها به محض بسته شدن و احاطه شدن توسط بتن، دیگر قابل مشاهده نیستند و متاسفانه تا زمان زلزله نمیتوان به صداقت فروشنده پی برد و آن زمان هم برای پی بردن به کیفیت کوپلر بسیار دیر است، بنابراین لازم است قبل از هر خریدی از تداوم کیفیت کوپلر ها اطمینان پیدا کرد.

جهت خرید کوپلر به هیچ وجه دنبال ارزانترین‌قیمت نباشید چون اتصال مکانیکی آنقدر برای سازنده سودآور است که بتوان ۵% بیشتر برای خرید کوپلر مرغوب تر هزینه کرد.

کوپلر مهر آریا با پشتوانه ۲۰ سال سابقه در زمینه مهندس عمران و اجرا، اقدام به تولید کوپلر و عملیات کوپلینگ نموده است و خوشبختانه از تبعات عدم استفاده از کوپلر نامرغوب، آگاه  و مصرانه تلاش دارد با کیفیت ترین کوپلر را تولید و در اختیار سازندگان و مهندسان محترم قرار دهد، چرا که ما به جهانی شدن نیز می اندیشیم.

کوپلر مهرآریا توانایی اجرای کل عملیات کوپلینگ را در کل کشور از شمال تا جنوب، شرق و غرب را دارد. تهران، شیراز، اصفهان، بوشهر، بندرعباس، کیش و قشم و کشورهای همسایه و … تابع هدف مجموعه کوپلر مهر آریا است.

ما صداقت و کیفیت را سرمایه اصلی مجموعه خود قرار داده ایم و تلاش بر افزایش تخصص و تجربه را تیتر کارهای روزمره خود نهاده ایم.